Przejdź do treści
Banner 1
Przejdź do stopki

Szlachetna Paczka-relacja z wręczenia paczki

Szlachetna Paczka-relacja z wręczenia paczki

Treść

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Stanisława od razu się ucieszyła gdy nas zobaczyła. A potem złapała się za głowę, gdy zobaczyła, ile paczek przynosimy i jakie one wielkie. Kiedy zaczęliśmy je otwierać, obdarowana z wielkim zaciekawieniem patrzyła na zawartość kolejnych paczek. Z każdej z nich bardzo się cieszyła. Szczególnie uradowała ją paczka z czapką, koszulą nocną i koszulą - wszystkie te rzeczy wzięła sobie pod rękę na łóżko. Nie spodziewała się także dywanu, który ją bardzo ucieszył. Paczki skwitowała słowami "chyba jedzenia starczy na cały rok". Była bardzo szczęśliwa widokiem paczek, który odzwierciedlał wielkie serce darczyńcy.

Co chce przekazać wolontariusz?

Ja również dziękuję za współpracę. Widok pani Stanisławy, gdy otwieraliśmy kolejne paczki był bezcenny. Kiedy zobaczyła ona swój pokój, już z nowym dywanem, była bardzo szczęśliwa. Paczka naprawdę robiła wrażenie. Z mojej strony życzę w imieniu swoim i pani Stanisławy wszystkiego najlepszego na te święta i żeby ta siła do pomagania ludziom dalej kwitła w Państwa sercach - wraz z kwiatem, który Państwo otrzymacie w prezencie.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Stanisława chciała przekazać, że za wszystkich darczyńców będzie się bardzo dużo modliła. Chce podziękować serdecznie każdemu, kto tą paczkę przygotowywał w jakikolwiek sposób. "Za waszą życzliwość Pan Bóg jakąś nagrodę na pewno da". Pani Stanisława jest szczęśliwa, że znalazły się osoby dla niej tak dobre.

 

 

93667