Przejdź do treści
Banner 1
Przejdź do stopki

Szlachetna Paczka-relacja z wręczenia paczki

Szlachetna Paczka-relacja z wręczenia paczki

Treść

 
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. 

Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MLP-1125-596967), chciał przekazać kilka słów od siebie.
 
 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
W sobotę po południu dostarczyliśmy paczki do rodziny. Drzwi otworzyła nam pani Katarzyna wraz z córeczką Patrycją. Dziewczynka zaczęła witać się z wolontariuszami jak z najbliższą rodziną. Ilość paczek bardzo zaskoczyła rodzinę. Jak powiedziała pani Katarzyna "Nie spodziewałam się takiej ilości rzeczy. Myślałam, że będzie to tylko mały prezent". Rodzina zaczęła otwierać paczki, a z każdą kolejną otwartą paczką ich radość i zaszokowanie były coraz większe. Patrycja gdy znalazła swoją wymarzoną lalkę zaczęła pokazywać ją wszystkim. Ten szczególny upominek wywołał tyle radości u dziewczynki, że zaczęła piszczeć ze szczęścia. Ksawery dzielnie szarpał opakowania szukając czegoś dla siebie. W końcu znalazł swój samochodzik i nie zwracając uwagi na resztę paczek zaczął się nim bawić. Pani Katarzyna gdy zobaczyła maszynę do szycia nie dała rady dłużej powstrzymywać łez szczęścia. Wielką radość wywołały też bon, środki czystości i żywność.

 

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Kochani Darczyńcy, bardzo dziękuję za współpracę oraz za przygotowane paczek, które pomogą rodzinie i dadzą siły do działania. Dziękuję, bo dzięki Waszej pomocy spotkanie z rodziną dostarczyło mi wielu emocji i wspaniałych chwil. Życzę Wam i Waszym Rodzinom zdrowych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Justyna Florek

 

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką nam okazano. Brakuje mi słów, które wyraziłyby moją wdzięczność. Jestem pod wrażeniem, że są na świecie tak wspaniali ludzie, z tak wielkimi sercami. Jedyne co jestem w stanie powiedzieć to dziękuję!

 

 
93667