Przejdź do treści
Banner 1
Przejdź do stopki

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Treść

Na wstępie, Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości ciepłymi słowami. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Uroczystość rozpoczęła się od występu uczniów klas I-III, którzy przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Kolejną atrakcją był program artystyczny przedszkolaków zatytułowany Nasi Dziadkowie mają dzisiaj święto. Dzieci zachwyciły publiczność talentem aktorskim i pięknymi strojami.

Następnie klasa VII zaprezentowała garść aforyzmów przeplatanych utworami muzycznymi, a całość uświetniła gra na skrzypcach w wykonaniu Filipa Sapalskiego.

Uczniowie klasy VIII przygotowali humorystyczną scenę dramową, która rozbawiła publiczność do łez.

Na koniec uczniowie klasy V i VI zaprosili na Koncert życzeń, który był dopełnieniem całej uroczystości.

Po części artystycznej głos zabrali: Wójt Gminy Podegrodzie - Pan Stanisław Banach, Zastępca Wójta – Pan Stanisław Mazur, Przewodniczący Rady Gminy - Pan Andrzej Padula i Sołtys wsi Stadła – Pani Czesława Ruchała. Życzyli oni wszystkim Seniorom, w dniu ich święta, wielu szczęśliwych lat w zdrowiu, radości i pogodzie ducha, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Na koniec, Dziadkowie obdarowani skromnymi upominkami zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców.

Był to dzień, w którym na twarzach wszystkich gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Wdzięczne wnuczęta dziękowały wszystkim babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło.

Serdecznie dziękujemy Komendantowi OSP Stadła, Panu Kazimierzowi Witkowskiemu, za udostępnienie Sali dla naszych gości. Do miłego zobaczenia za rok!

 

93716