Przejdź do treści
Banner 1
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

21 stycznia 2023 roku, w Mystkowie odbył się 29 Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych. W Przeglądzie brało udział dwanaście grup dziecięcych, dwie młodzieżowe i dwunastu dorosłych wykonawców.

Dzień koloru niebieskiego

Dzień koloru niebieskiego

Za nami kolejny Dzień Koloru. W dniu 13 stycznia uczniowie założyli różne odcienie niebieskiego. Dzięki temu byli zwolnieni z pytania  i niezapowiedzianych kartkówek.

Jasełka

Jasełka

22 grudnia społeczność naszej szkoły obejrzała piękne Jasełka. Po tej uczcie dla ducha, nadszedł czas kolęd, łamania się opłatkiem, życzeń oraz smacznej wigilii w gronie przyjaciół.

"Paczka dobra"

Święta to magiczny czas, pełen miłości, radości, a także nadziei. Nasza szkoła z myślą o osobach potrzebujących i będących w trudnej sytuacji życiowej, w tym przedświątecznym okresie rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem Sursum Corda.

Laboratoria przyszłości na kółku j. angielskiego

Laboratoria przyszłości na kółku j. angielskiego

Podczas zajęć dodatkowych z języka angielskiego, klasa szósta konstruowała jeden z najbardziej znanych obiektów architektury Londynu; budynki Parlamentu Brytyjskiego wraz z wieżą zegarową- Big Benem. Ta lekcja kulturowa była okazją do wykorzystania materiałów, które są na wyposażeniu szkoły w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dzień Języka Angielskiego

Dzień Języka Angielskiego

 Posługiwanie się językami obcymi jest oknem na świat, nie trzeba przekonywać. Szczególnie ważny jest język angielski. Ważna jest również znajomość elementów kultury  kraju, w naszym przypadku były to kraje anglojęzyczne

Mikołąjki

Mikołąjki

Święty Mikołaj zawitał 6 grudnia do naszej szkoły. Sanie zostały w garażu, gdyż nie było śniegu. Nie wiemy jak do nas dotarł, ważne, że każdego obdarował prezentem. Dziękujemy:)

Ubodzy i bezdomni są wśród nas…

Ubodzy i bezdomni są wśród nas…

„Przytul bezdomnego, zima 2022/23”, to akcja charytatywna, która została przeprowadzona przez Fundację ForceFit, działającą na terenie Starego Sącza. Do przedsięwzięcia dołączyła Parafia i Caritas Brzezna, Szkoła Podstawowa w Stadłach oraz wielu innych Darczyńców, którym leży na sercu los ubogich oraz bezdomnych osób.

Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa

Jak co roku nasi uczniowie wywijali piruety na parkiecie podczas Zabawy Andrzejkowej. Jak widać, wszyscy świetnie się bawili.

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

W przeddzień Święta Niepodległości, w naszej szkole miała miejsce Akademia z tejże okazji. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych uczniów i nauczycieli w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku.

Akcja charytatywna SUKULU

Akcja charytatywna SUKULU

Zakończyliśmy trwającą miesiąc akcję charytatywną SULU. Tym samym wsparliśmy budowę dachu w jednej z afrykańskich szkół. Zebraliśmy 543,10 zł.

98633