Przejdź do treści
Banner 1
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Święto Mamy i Taty

Święto Mamy i Taty

22 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Święto Mamy i Taty. Z tej okazji każda klasa przygotowała małą niespodziankę dla Rodziców.

„Kubusiowi Przyjaciele Natury”

„Kubusiowi Przyjaciele Natury”

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.

Dzień Strażaka

Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka uczniowie klas I – III przygotowali krótki program artystyczny, w którym podziękowali druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach za ich poświęcenie i niesienie pomocy w niebezpiecznych sytuacjach.

Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu

Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu

Tradycyjnie 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Sportowy Dzień Dziecka. Głównym celem tego wydarzenia jest propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałości o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wychowania do rekreacji.

Wycieczka do Krakowa kl. IV-VIII

Wycieczka do Krakowa kl. IV-VIII

31 maja, odbyła się wycieczka klas IV-VIII do Krakowa. Była to kolejna wycieczka finansowana w ramach projektu "Super szkoły" W programie był między innymi wykład na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Muzeum Lotnictwa.

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

24 maja dzieci z klas I-V wzięły udział w wycieczce do Krakowa. Głównym celem wycieczki był Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema oraz wizyta w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

„Archipelag skarbów

„Archipelag skarbów"

W dniach 9-10 maja 2022r., uczniowie z klasy 8 brali udział w zajęciach objętych programem profilaktycznym pod nazwą „Archipelag skarbów”

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

29 kwietnia 1919 r., Sejm Ustawodawczy uznał rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja za święto narodowe odrodzonego państwa. Historia uroczystych obchodów tego dnia ma jednak znacznie dłuższą tradycję, sięgającą roku 1792. Społeczność naszej szkoły wzięła udział w uroczysty

Wielkanocne dekoracje

Wielkanocne dekoracje

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego uczniowie klas I-III, w ramach zajęć plastycznych, wykonali dekoracje wielkanocne.

Dzień Rodzeństwa

Dzień Rodzeństwa

10 kwietnia obchodzimy ważne, ale mało znane święto – Dzień Rodzeństwa. Święto to jest popularne w USA. U nas pewnie niewielu o tym słyszało. Ale to nic…

Gminny Miesiąc Matematyki

Gminny Miesiąc Matematyki

W marcu 2022r.,  uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Miesiącu Matematyki, który odbył się pod patronatem Wójta Gminy Podegrodzie oraz Banku Spółdzielczego w Podegrodziu.

92158